کامیک کان امسال آنلاین اجرا می شود

دسته بندی

اشتراک گذاری

کامیک کان امسال آنلاین اجرا می شود

ویروس کرونا باعث شده‌است کامیک‌کان امسال به رویدادی خانگی تبدیل شود .

درمیان اخبار ناراحت‌کننده پیرامون تعطیلی حادثه ها و نمایشگاه‌های متفاوت , یکی از آن‌ها هم به کامیک کان سن دیگو امسال ( Comic – Con 2020 ) اختصاص داشت و دو ماه قبل مطلع شدیم که به خاطر ویروس کرونا , این نمایشگاه سابق هم برگزار نخواهد شد . ولی این موضوع به این معنا نیست که هیچ خبری از کامیک‌کان نخواهد بود , بلکه این رویداد مرتبط با صنعت کامیک بوک امسال به‌شکلی دیگر و به‌طور آنلاین دنبال میگردد .

 

جشنواره کامیک کان- اخبار سینمای جهان

Comic – Con International یا CCI که مدیریت این اتفاق افتاد را برعهده دارد , به‌تازگی از برنامه‌های امسال آن رونمایی کرده که تحت تأثیر کووید 19 با تفاوت‌هایی همراه هستند و قرار است مخاطبان را از درون منازل وارد دنیای کامیک نمایند ; برنامه‌هایی که از روز ۲۲ تا ۲۶ ژوئیه ( ۱ تا ۵ مرداد ) برگزار خواهند شد و جلسات متنوعی پیرامون فیلم‌های سینمایی , سریال‌های تلویزیونی , بازی‌های ویدیویی و البته کامیک‌ها را شامل میشوند . دیوید گلنزر , سخنگوی کامیک‌کان سن‌دیگو در این مورد میگوید :

ویروس کرونا باعث شده‌است کامیک‌کان امسال به رویدادی خانگی تبدیل شود .

برای نخستین‌بار در طول ۵۰ سال سابقه‌ی کامیک‌کان , خوشحالیم که شما را به‌طور مجازی دعوت به حضور در این رویداد می‌کنیم . هرچند شرایط کنونی و ترجیح به خانه‌نشینی مردم سبب ساز شده‌است اوضاع زیاد دشوار شود , البته ما این قضیه را فرصت مناسبی برای گسترش شور و شوق بین مخاطبان کامیک‌کان و تقویت رابطه‌ی خود با آن‌ها خواهیم کرد .

سایت Collider که این خبر را منتشر کرده نیز خود دو پنل مخصوص در کامیک‌کان سال جاری خواهد داشت که البته هنوز اطلاعی از محتوای آن ها نداریم .

درکنار این جلسات که مخاطبان می‌توانند آنان را به‌طور آنلاین و رایگان دنبال نمایند , برای افرادی که به فکر خرج کردن پول هستند نیز برنامه‌هایی در نظر گرفته شده و یک نمایشگاه آنلاین برای این کار طراحی شده که علاقمندان میتوانند با مراجعه به آن و وارد شدن به بخش موردنظر , به‌سراغ محصولات مختلف از جمله نسخه‌های ویژه و محدود آثار محبوب خود بروند ; موضوعی که می تواند برای عده‌ای خبر خوشی محسوب شود , چرا که دیگر نیازی به ایستادن در صف از صبح زود برای به‌دست آوردن این محصولات نیست و همه‌چیز آنلاین خواهد بود .

با وجود برگزاری کامیک‌کان امسال به‌طور آنلاین , هنوز به‌طور دقیق مشخص و معلوم نیست که چه شرکت‌هایی در آن حضور خواهند داشت و آیا شاهد حضور برجسته والت دیزنی/مارول و برادران وارنر/دی سی کامیکس خوا‌هیم بود یا خیر .

اشتراک گذاری