تریلر جدید Black Widow منتشر شد!

دسته بندی

اشتراک گذاری

 

تریلر جدید فیلم Black Widow منتشر شد!

Black Widow

 

پس از به تعویق افتادن اکران فیلم Black Widow به علت همه گیری ویروس کرونا، حال به‌نظر می‌رسد که مارول قصد دارد تا تریلر جدیدی از این فیلم را منتشر کند.
اسفند ماه سال گذشته بود که والت دیزنی و استودیو مارول اعلام کردند که اکران فیلم Black Widow (بیوه ی سیاه) به علت پاندمی ویروس کرونا و همچنین تعطیلی سینماها، تا پاییز به تعویق افتاده است.

بدین ترتیب این فیلم دیگر قرار نیست در تاریخ ۱ می ۲۰۲۰ (۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹) اکران شود و اکنون فیلم بلک ویدو برای اکران در تاریخ ۶ نوامبر ۲۰۲۰ (۱۶ آبان ۱۳۹۹) آماده می شود. ، تریلر جدیدی از فیلم مارول پخش خواهد شد.
جدیدا هیئت رده‌بندی سنی فیلم‌های بریتانیا که با نام BBFC شناخته‌ می‌شود، اطلاعات جدیدی را ثبت کرده است که به تریلر جدید فیلم Black Widow اشاره دارد که با توجه به نتیجه ی اطلاعات ثبت شده، مدت زمان تریلر جدید فیلم بلک ویدو قرار است ۲ دقیقه ۳۸ ثانیه باشد و درواقع قرار نیست با یک تبلیغ تلویزیونی روبه رو شویم و استودیو مارول قرار است یک تریلر کامل دیگر برای فیلم جدیدش در نظر گرفته است.

تریلر جدید  Black Widow  مارول

مشخص نیست که در تریلر جدید این فیلم چه مقدار از صحنه های جدید نمایش داده شود و این موضوع کار شرکت بازاریابی مارول را سخت خواهد کرد اما نمایش جدید فیلم می‌تواند یک یادآوری مناسب برای علاقه مندان به سینما و مارول باشد. همچنین زمانی برای برای انتشار تریلر فیلم بلک ویدو اعلام نشده است، اما باتوجه‌به ثبت اطلاعات آن در BBFC، می‌توان انتظار داشت که به زودی این تریلر منتشر شود.
از جمله بازیگران فیلم بیوه سیاه می توان به اسکارلت جوهانسون، دیوید هاربر، ریچل وایس، فلورنس پیو، او.تی. فاگبنلی اشاره کرد که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند. کارگردان این فیلم زیبا کیت شورتلند می باشد. پیش از این به ترتیب نخستین تریلر فیلم Black Widow در آذرماه سال گذشته، دومین تریلر در دی ماه سال 1398، تبلیغ تلویزیونی سوپر بول در بهمن ماه پیشین و آخرین تریلر در اسفند ماه منتشر شده بودند.

اشتراک گذاری