Dead to Me برای فصل اخر تمدید شد

دسته بندی

اشتراک گذاری

Dead to meبرای فصل اخر تمدید شد

نتفلیکس نه فقط از تمدید سریال Dead to Me برای فصل سوم و آخرین خبر داد , بلکه با لیز فلدمن , تولید کننده سریال , قراردادی چند ساله برای همکاری امضا نموده است .

ماه اردیبهشت سال جاری بود که فصل دوم سریال Dead to Me ( مرده از نظر من ) از شبکه نت‌ فلیکس منتشر شد . فصل دوم با یک کلیف هنگر بزرگ تمام شد و از آن زمان طرفداران سریال در انتظار تایید ساخت فصل سوم سریال میباشند . ساخت فصل سوم این سریال کمدی سیاه رسما تایید شده , ولی قرار است فصل پایانی آن هم باشد . شبکه Netflix رسما اعلام کرد که سریال Dead to Me برای فصل سوم و نهایی تمدید شده‌است . باتوجه‌به اتفاقات پایانی فصل دوم , قابل توقع است که اتفاقات فصل سوم درست بعد از صحنه پایانی فصل گذشته آغاز شود .

کریستینا اپل گیت , لیندا کاردلیانی و لیز فلدمن در پشت صحنه فصل دوم سریال Dead to Me

dead to me cast

سریال Dead to Me داستان جن که یک زن بیوه است , را دنبال می‌نماید که در پی یافت راز مرگ همسرش است و در طول آن با یک زن خوش‌بین و عجیب به‌نام جودی دوست میگردد که اکنون این دو می بایست رازهای یکدیگر را حفظ نمایند . همینطور جودی یک راز پنهان و بسیار بزرگ دارد که می تواند زندگی جن را نابود نماید و تمرکز اتفاقات فصل دوم هم روی همین مورد بوده است . کریستینا اپل‌ گیت , هنرپیشه جن هاردینگ و لیندا کاردلیانی , هنرپیشه نقش جودی هیل , برای نقش‌آفرینی مجدد در فصل سوم سریال e باز خواهند گشت و قابل انتظار است که شاهد بازگشت جیمز مارسدن برای بازی در نقش بن وود ( برادر استیو ) هم باشیم .

نتفلیکس همینطور تایید کرد که با لیز فلدمن , آفریننده , نویسنده و شورانر سریال Dead to Me , قراردادی چند ساله و چند جانبه برای ساخت سریال‌های تازه و دیگر پروژه‌ها , امضا نموده است . فلدمن در بیانیه پخش شده اعلام کرد : «Dead To Me از ابتدا تا پایان دقیقا همان سریالی بود که می‌خواستم بسازم و این یک هدیه باورنکردنی بود . گفتن داستانی که از غم و ناراحتی ناشی میشود , سبب ساز شد تا مرا به‌عنوان یک هنرمند و یک انسان به شخصیت بهتری تبدیل نماید . من تا ابد مدیون همکاران در سازمان جرم و جنایت , دوستانم , کریستینا و لیندا و همچنین نویسندگان , بازیگران و مجموعه تولید با استعداد سریال خواهم بود . من از نتفلیکس بابت حمایتی که از روز اول از سریال  کرد , بسیار سپاسگزارم و من از ادامه همکاری با آن‌ها بسیار ذوق زده هستم . »

اشتراک گذاری