The Gray Man با همکاری ایوانز و گاسلینگ ساخته می شود

دسته بندی

اشتراک گذاری

The Gray Man با همکاری ایوانز و گاسلینگ ساخته می شود

رایان گاسلینگ و کریس ایوانز قرار است در فیلم جدید برادران روسو با اسم The Gray Man بازی نمایند که گفته می گردد پر هزینه‌ترین پروژه نتفلیکس خواهد شد .

جو و آنتونی روسو قرار است باری دیگر به سراغ یک فیلم اکشن بلاک باستری بروند و او‌لین بازیگران این پروژه هم مشخص شده‌است . فیلم The Gray Man ( مرد خاکستری ) قرار است اثر بعدی برادران روسو , کارگردانان فیلم Avengers : Endgame ( اونجرز : پایان بازی ) باشد که از شبکه نت‌ فلیکس منتشر می گردد و در این فیلم قرار است شاهد حضور رایان گاسلینگ و کریس ایوانز در نقش‌های اصلی باشیم . فیلم The Gray Man براساس رمانی به همین نام اثر برند گرینی ساخته می شود که داستان کورت جنتری , افسر عملیاتی سابق اداره CIA را دنبال می کند که به مرد خاکستری آوازه یافته است .

گاسلینگ نقش جنتری را در فیلم بر عهده داراست که توسط لوید هانسن با بازی ایوانز , تحت تعقیب است . علاوه‌بر کارگردانی , وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم The Gray Man بر عهده جو روسو است که کریستوفر مارکوس و استیون مک‌فیلی که قبلا در فیلم Avengers : Endgame و فیلم Avengers : Infinity War ( انتقام جویان : نبرد بی نهایت ) با برادران روسو همیاری کرده بودند , به تصحیح نمایشنامه کمک خواهند کرد . برادران روسو به‌عنوان تهیه‌کننده در این فیلم حضور دارند و کمپانی AGBO وظیفه تولید فیلم را بر عهده خواهد داشت .

The Gray man

 The Gray man پرهزینه ترین فیلم نتفلیکس

همینطور گفته می‌شود که بودجه ساخت این فیلم  ممکن است بیش از ۲۰۰ میلیون دلار خواهد بود تا این فیلم به پر هزینه‌ترین فیلم تاریخ شبکه نتفلیکس تبدیل شود . توقع میرود که فرایند فیلم‌برداری و تولید فیلم The Gray Man از ژانویه ۲۰۲۱ ( دی یا بهمن ۱۳۹۹ ) آغاز شود . همینطور این فیلم به اثری اکشن و مهیج تعریف شده که پتانسیل تبدیل شدن به مجموعه‌ای شبیه جیمز باند را دارد و طبق گفته برادران روسو , این فیلم ورژن واقع‌گرایانه‌تر فیلم Captain America : The Winter Soldier ( کاپیتان آمریکا : وینتر سولجر ) است . ایوانز و برادران روسو تا قبل از این در ۴ فیلم از دنیای سینمایی مارول همیاری کرده بودند و فیلم مرد خاکستری قرار است پنجمین همیاری آن ها باشد .

همینطور برادران روسو قبلا همکاری موفقی با نتفلیکس در فیلم Extraction ( استخراج ) با بازی کریس همسورث , داشته‌اند که ساخت دنباله این فیلم اکشن تایید شده و جو روسو وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم را بر عهده دارد . همینطور فیلم Extraction به‌عنوان محبوب‌ترین فیلم اورجینال Netflix هم معرفی شده‌است . فیلم Cherry ( چری ) با بازی تام هالند , قرار است فیلم بعدی برادران روسو باشد که مراحل بعد از ساخت خود را سپری می‌نماید و انتظار میرود این فیلم در پاییز این سال منتشر شود .

اشتراک گذاری