Tron و شایعاتی پیرامون ساخت قسمت سوم آن

دسته بندی

اشتراک گذاری

Tron و شایعاتی پیرامون ساخت قسمت سوم آن

به‌تازگی صحبت‌های ساخت فیلم Tron 3 دوباره داغ شده و میچل لیب , مدیر اجرایی بخش موسیقی دیزنی اطلاعات جدیدی از وضعیت این فیلم را به اشتراک گذارده است .

فیلم Tron : Legacy ( میراث ترون ) در سال ۲۰۱۰ روی پرده‌های سینما رفت و همینطور روز گذشته ۲۸امین سالگرد نمایش فیلم Tron ( ترون ) بود و چیزی تا سی‌امین سالگرد این فیلم اکشن و علمی تخیلی کلاسیک باقی‌نمانده است . این در حالی است که مدت زیادی از در دست ساخت بودن فیلم Tron 3 ( ترون ۳ ) می‌گذرد و ساخت این فیلم یک‌بار توقیف شد و در ادامه دوباره اخباری مبنی بر احتمال ساخت مجدد آن یا چه بسا ریبوت مجموعه ترون شنیده می شد .  بعد از حدود سه سال , دوباره شایعات و خبر‌ها ساخت قسمت سوم فیلم Tron داغ شده و ظاهرا این فیلم اکنون دارای یک فیلمنامه است .

اسفند ۹۵ بود که خبری منتشر شد بر طبق اینکه والت دیزنی دوباره ساخت فیلم Tron 3 را در قالب یک ریبوت از سر گرفته و همینطور با جرد لتو برای بازی در نقش اصلی فیلم وارد مذاکره شده‌است , البته تا به امروز خبر رسمی یا جدیدی منتشر نشده بود . همچنین مدتی پیش خبری منتشر شد بر طبق اینکه دیزنی در حال ساخت یک سریال از مجموعه Tron برای دیزنی پلاس بود که این سریال پیش از معرفی لغو شده‌است . اکنون میچل لیب , مدیریت اجرایی بخش موسیقی دیزنی در مصاحبه با پادکست Light the Fuse Podcast , در مورد وضعیت و آینده مجموعه محبوب و سابق ترون صحبت نموده است .

Tron

به گزارش ComicBook

 

, لیب اظهار‌کرد : «من اخیرا با پل هان [مدیر برنامه‌های گروه دفت پانک] ملاقات داشتم تا درخصوص اینکه ما به‌دنبال‌ ساخت دنباله فیلم Tron هستیم و این‌که می‌خواهیم فیلم Tron 3 را بسازیم , کمی صحبت کنم . ما یک نمایشنامه خیلی خوبی به‌دست آورده‌ایم ; خواسته من یک نمایش نامه شگفت‌انگیز و فوق‌العاده است که درباره ی آن بسیار هیجان زده هستیم . درحالی‌که شم می کنم سال‌ها قبل زمان خوبی برای انجام این عمل نبود , اما اینجانب فکر می‌کنم که اکنون زمان مناسبی است و احساس می کنم که درس‌های متعددی از فیلم قبل یاد گرفته‌ایم . »

Tron

این گفتگو بوسیله شخص دیگری از دیزنی یا این که جرد لتو رسما تایید یا این که تکذیب نشده است . بااین‌حال , برخی شایعات پخش شده می‌گویند که جوزف کوشینسکی , کارگردان فیلم  , ممکن است برای کارگردانی قسمت سوم فیلم ترون هم بازگردد , البته در حال حاضر به‌نظر می‌رسد که فیلم Tron 3 در مراحل نخستین ساخت بوده و دارای یک فیلمنامه است , اما این قضیه به معنای چراغ سبز استودیو به ساخت آن نیست و باید تا اعلام رسمی آن و بیشتر شدن کارگردان و بازیگران به پروژه صبر کنیم . همینطور باتوجه‌به مصاحبه لیب , دیزنی در نظر دارد تا در قسمت سوم فیلم Tron باری دیگر با تیم Daft Punk همکاری نماید که موسیقی این گروه در قسمت قبلی مورد توجه بسیاری از علاقه‌مندان قرار گرفته بود .

اشتراک گذاری